AWARDS

14.SEKTÖREL PERFORMANS DEĞERLENDİRME ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU…

 

        Kocaeli Sanayi Odası tarafından geleneksel hale getirilen ve aynı zamanda TOBB Başkan Yardımcısı da olan Ayhan Zeytinoğlu’nun ev sahipliğinde bu yıl 14’üncüsü gerçekleştirilen ‘Sektörel Performans Ödül Töreni’nde “TAŞIT ARAÇLARI VE YAN SANAYİ SEKTÖR”ü KOBİ kategorisinde ÖDÜL’e layık görülen ÜÇEL KAUÇUK da, ödül alan firmalardan biri olarak yerini aldı.

        “Artan İhracat Performansı” ile ödül almaya hak kazanan firma adına ödülü Genel Müdür Mehmet Mutlu, Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Böyet’ten almıştır.

        KSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu:

        "Sanayicilerimizin performanslarını daha da artırmalarını temenni ediyor, ülke ekonomimize değer katan tüm firmalarımızı kutluyorum. Yarışmaya katılan tüm firmalarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum."

 

 


 

TOSYÖV’den 2 dalda “Üstün Başarı Sertifikası“ aldık. 2019 yılı için yapılan ve Mart 2020’deki töreni pandemiden dolayı iptal edilen tören 28.06.2021 pazartesi yapıldı.

6 dalın 2’sinde bu ödül alındı. Her bir kategoride 1 şampiyon bir de 2. çıktı. Toplam 60 firma arasında ödüle layık görüldük.