TOSYÖV-BURSA “DIJITAL DÖNÜŞÜM SÜREÇLERI” ETKINLIĞI

TOSYÖV-BURSA “Dijital Dönüşüm Dönüşüm Süreçleri” Etkinliği

TOSYÖV-BURSA “Dijital Dönüşüm Süreçleri” Etkinliği

15.12.2021-Sheraton Bursa Hotel

         TOSYÖV Bursa dernek üyelerinin katılımıyla Sheraton Bursa’da gerçekleştirilen etkinliğin açılış konuşmasını yapan TOSYÖV Bursa Şubesi Başkanı Dr. Gül Çiçek Zengin Bintaş, KOBİ yöneticileri olarak dijital dönüşümü yakından takip etmek zorunda olduklarını ve özellikle pandemi döneminde ne kadar elzem olduğunun ortaya konulduğunu söyledi.

         Toplantıda, ‘Dijital Dönüşüm Neden Önemli? Neden Bu değişimi Kabul Etmeliyiz?’ konulu sunum yapan Kavurmacı Yönetim Merkezi Kurucusu İsmail Hakkı Kavurmacı, “Dijital olmayan beyinlerle dijitalleşemezsiniz. Dijitalleşmeye giden yolda ilk adım otomasyon değil, ekibin dijital dünyaya hazırlanması, dijital bir beyin kazanmasıdır. Otomasyon bu işin sonraki adımıdır” dedi. Kavurmacı, günümüz ticaret koşullarında bilgi, fikir ve inovasyonun sermayenin önüne geçtiğinin de altını çizdi.

         Uyumsoft Bulut Hizmetleri Satış Direktörü Arif Erhun Öçal ‘2022 Yılında Bizi Bekleyen Dijital Dönüşüm Süreçleri’ konusunu bir sunumla anlatırken, EVOK Software Studio Kurucu Ortağı Harun Öztürk de ‘Sanayide Dijital Dönüşüm Uygulamaları’ konusunu aktardı.

         ÜÇEL Kauçuk A.Ş. olarak firmamızı temsilen Genel Müdürümüz Mehmet MUTLU ve Kalite Sistem Yöneticimiz İpek Merve DORAK katılım sağlamıştır.